• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Might and Magic Efsanesi, Might and Magic X Legacy İle Geri Dönüyor!

22 Mart 2013, Cuma, 11:25:50

Tüm zamanların en kaliteli ve en çok sevilen RPG serilerinden biri olan Might and Magic Serisi 10 yılı aşkın bir süre sonra geri dönmeye hazırlanıyor. Son olarak Might and Magic IX: Writ of Fate ile istediği başarıyı yakalayamayan serinin bittiği biliniyordu. Özellikle 6.,7. ve 8. oyunları ile çıktığı dönemde bir fenomen haline gelen seriyi 3DO şirketi geliştiriyordu. 3DO’nun batmasıyla tüm hakları Ubisoft‘a satılan seri 10 yıl sonra kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor.

Buna göre yeni oyunun ismi Might and Magic X Legacy olacak. Köklerine bağlı kalacağı açıklanan 10. oyun ilk defa Ubisoft tarafından geliştirilen bir M&M oyunu olacak. Ayrıca Ubisoft oyun için bir de tanıtım videosu yayınladı. Video da eski oyunculara bir gönderme yapılıyor ve oyunun 2013 yılı içerisinde seri müdavimleri ile buluşacağı belirtiliyor. İşte tanıtım videosu;

Umarız yeni oyun efsaneye yakışacak derecede iyi bir oyun olur. Ne diyelim bekleyip göreceğiz.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.237 defa okundu. Etiketler: ,

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar