• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Metal Gear Solid 4 Sadece PS 3 İçin Çıkacak!

1 Aralık 2012, Cumartesi, 10:58:42

Metal Gear Solid serisi PlayStation ile özdeşleşmiş bir seri.Her ne kadar bazı oyunlarını diğer oyun platformlarında oynayabilsekte,bu seri PS ile adını duyurmuş ve üne kavuşmuş bir seridir.

Son zamanlarda çeşitli oyun platformları kendine has çıkan başarılı oyunlar ile rekabeti sağlıyor.Özellikle Xbox 360 sadece kendi platformunda oynanabilen birçok oyunla(Halo 4,Forza Horizon vs.) daha cazip olmaya çalışıyor.

Xbox 360’ın bu popülaritesi ve atakları PlayStation yöneticilerinin dikkatini çekmiş olsa gerek ki PS 3’de kendine has ve sadece kendi platformunda oynanabilen oyunlarla geliyor.

Bunlardan biri de Gear Solid serisinin 25. yılı için özel olarak hazırlanan Metal Gear Solid 4: Sons of Patriot sürümü.Sadece PS 3 için çıkış yapacağı açıklanan bu oyun PC’de ve Xbox 360’da oynanamayacak.Ne diyelim oyun konsolları arasındaki bu rekabet oyuncuları üzeceğe benziyor.Ümit ederiz ki bu rekabet daha da büyümeden bir orta yola varılır.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
929 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar