• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Medal of Honor: Warfighter Bekleneni Veremedi!

4 Kasım 2012, Pazar, 21:40:41

Dev oyun inceleme sitelerinden düşük notlar alan son Medal of Honor oyunu Medal of Honor: Warfighter büyük bir hayal kırıklığı yaşattı.First Person Shooter oyunların neredeyse çığır açtığı şu günlerde şüphesiz bu türün oyuncularındaki beklentilerde oldukça arttı.Bu beklentileri yakalayamayan Medal of Honor: Warfighter’da oynanışsal ve grafiksel manada birçok eksik tespit edildi.

Özellikle Battlefield ve Call Of Duty serisinin Medal Of Honor’a karşı ezici bir üstünlüğü bulunuyor.Son olarak bu üstünlük Medal of Honor: Warfighter’ın ilk hafta satışlarına yansıdı.Tüm platformlarda sadece 650.000 kopya satan oyun rakiplerinin oldukça gerisinde kaldı ve belki de serinin sonunu hazırladı.Bilindiği üzere Battle Field 3 ilk haftasında ”5” Milyon,CoD:Modern Warfare 3 ise çıktığı ilk gün ”6.5” Milyon kopya satmıştı.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.367 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar