• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Lego:Marvel Super Heroes Geliyor!

8 Ocak 2013, Salı, 16:57:41

Star Wars,Lord Of the Rings,Pirates of the Caribbean,Harry Potter gibi efsanevi serileri farklı ve esprili bir tarzda bizlere sunan Lego,Lego Marvel Super Heroes isimli yeni oyununu duyurdu.

2013’ün Sonbaharında çıkacak olan oyun birçok Marvel karakterini içinde barındıracak.Başlıca Spider-Man, Iron Man, Wolverine, Captain America, Hulk, Thor, Black Widow, Hawkeye, Deadpool, Loki ve Galactus gibi Marvel karakterlerini içinde barındıracak oyun 2012 yılı içerisinde çıkan ve kendisi ile aynı adı taşıyan film ile aynı konuyu işleyecek.Bilindiği üzere filmde intikam dolu Loki ve galaksileri yiyen Galactus Dünya’yı yok etmeye çalışıyor ve Marvel karakterleri birleşerek bu tehlikeye karşı tek yumruk oluyordu.

Xbox 360, PlayStation 3, Wii U, Windows PC, Nintendo DS, Nintendo 3DS ve PlayStationVita gibi oldukça geniş bir yelpazede bizlerle buluşacak Lego : Marvel Super Heroes’un fiyatı ise henüz belli olmadı.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.623 defa okundu. Etiketler:

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar