• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Lego Star Wars: The Force Awakens Çıkış Yapmaya Hazırlanıyor!

21 Haziran 2016, Salı, 0:17:02

lego-star-wars-the-force-awakens

Star Wars serisinin yeni filmi The Force Awakens’ın (Güç Uyanıyor) uyarlama oyunu Lego Star Wars: The Force Awakens 28 Haziran 2016 tarihinde PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, Nintendo 3DS, PlayStation Vita ve Wii U platformları için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Bu zamana kadar geliştirilmiş en kapsamlı Lego oyunu olacağı açıklanan yapımda filmden tanıdığımız birçok karakter (Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Chewbacca, C-3PO, Kylo Ren, General Hux ve Captain Phasma ) ile oynama fırsatı bulacağız.

legstarwars

LEGO Star Wars: The Force Awakens, yeni oynanış mekanikleri getiriyor; bunların arasında oyuncuların oyunda ilerlemek için pek çok oluşturma seçeneğinden birini seçebildiği geliştirilmiş Çoklu Yapı Sistemi ile ilk defa yeni ve yoğun Silah Savaşlarında İlk Düzen’i geri püskürtmek için çevredeki ortamı kullanarak savaşma imkânı da var.

.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.914 defa okundu. Etiketler:

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar