• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

LEGO Batman Serisi Oldukça İlgi Gördü!

28 Şubat 2013, Perşembe, 9:05:26

LEGO‘nun önemli film serilerinden esinlenerek çıkardığı oyunları bilmeyen yoktur. Star Wars, Karayip Korsanları, Harry Potter ve Yüzüklerin Efendisi gibi izleyicilerin efsane olarak tanımladığı filmleri LEGO tadında oynamaya imkan tanıyan bu oyunlar oyunculara film tadında esprili bir oynanım sunmakta.

Son olarak LEGO Batman serisi oyunlarının satış rakamları açıklandı. Buna göre;

Serinin ilk oyunu olan LEGO Batman‘in 11 milyon adet sattığı, serinin yeni oyunu LEGO Batman 2: DC Super Heroes‘un ise piyasaya çıktığı Haziran ayından bu yana 3.4 milyon adet sattığı açıklandı.  Seri toplamda 14.4 milyon satmayı başardı.

Warner Bros. ise bu işten en çok kar eden şirketlerden biri. Çünkü neredeyse her LEGO oyunu Warner Bros. imzalı filmlerden esinlenerek hazırlanıyor. Film piyasasıyla bu kadar içli dışlı yürüyen LEGO’nun ise bu tip serilerdeki üstünlüğü uzun bir süre süreceğe benziyor…

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.540 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar