• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Legend of Grimrock’un Devam Oyunu Geliyor!

23 Şubat 2013, Cumartesi, 10:25:20

Eski tarz RPG oyunlara benzetilen ve çıktığı günden bu yana büyük bir hevesle oynanan Legend of Grimrock‘un Devam Oyunu Geliyor!

Oyunun yapımcı firması Almost Human Games‘in açıklamalarına göre karşımıza beklenildiği gibi bir ek paket değil yeni bir oyun geliyor olacak.İşte o açıklamalar;

“Bir DLC ve ya ek paket yapmak bize çok uygun gelmedi. Bu ikisi bizi sınırlandıracaktı, lakin tam olarak yeni bir oyun ile Legend of Grimrock’ı bir seviye yukarı çıkartabiliriz.”

Bilindiği üzere ilk oyun eski nesil oyunculardan büyük ilgi görmüş ve 1 milyon gibi bir satış rakamını yakalamayı başarmıştı.Bu yeni oyununda ilk oyuna oldukça benzeyeceği ve bir takım geliştirmelerle daha üst seviyeye getirileceği aşikar.

Ayrıca oyunun hangi platformlara ne zaman çıkacağına dair bir bilgi yok fakat düşünceler PC, Linux ve Mac üzerinde yoğunlaşıyor.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
690 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar