• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

GTA V’te Yaralanmalar Kalıcı Olacak!

27 Mayıs 2013, Pazartesi, 21:41:24

Çıkışına sadece birkaç ay kalan GTA 5 adına güçlü söylentiler de ortaya çıkmaya başladı.Buna göre oyunun demosunu gördüğünü iddia eden bir Reddit kullanıcısı oyun içerisindeki bir takım çatışmalardan kalan yaralanmaların karakterlerde kalıcı olacağını belirtti.

Anlayacağınız bir kurşun,kaza ve kesik yarası Franklin,Trevor ve Micheal üzerinde kalıcı bir hasara yol açabilecek.En azından iddialara göre öyle.Ayrıca GTA 4 ile olan grafik farkına da değinen kullanıcı GTA V’in GTA IV’ten çok daha başarılı bir grafiksel altyapıya sahip olduğunu belirtti.Özellikle renklendirmelerin ve obje tasarımlarının gerçeğe bir adım daha yaklaştığını belirten kullanıcı oyunun videolardaki kadar iyi olmadığını da açıklamalarına ekledi.Ne diyelim umarız dedikleri doğru olur da çok daha iyi bir Grand Theft Auto oyunuyla karşı karşıya kalırız.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.825 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar