• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

GTA Serisi Uzun Aralıklarla Oyunlar Çıkaracak!

9 Mart 2013, Cumartesi, 18:14:59

Oyun Dünyasının sevilen serileri her yıl çıkan yeni oyunları ile konuşulmakta. Özellikle Assassin’s Creed, Call Of Duty, Battlefield, Command and Conquer gibi efsanevi seriler sık sık çıkardıkları oyunlarla adından sıkça söz ettirmekte.

Son olarak her yıl oyun çıkarmaya karşı bir tepki Rockstar Games‘in sahibi Take Two cephesinden geldi. Grand Theft Auto serisinin her yıl yeni bir oyun yapmayacağını belirten yetkililer bunun kaliteyi düşürdüğü kanısında olduklarını belirttiler.

Take-Two’dan Karl Slatoff’un bu konudaki ayrıntılı açıklaması ise şu şekilde;

“Sıklıkla insanlar bize neden her iki yılda bir yeni GTA oyunu çıkarmadığımızı soruyor. Bizim için, bu anlamsız bir şey; Çünkü Grand Theft Auto her piyasaya çıktığında yepyeni bir deneyim sunuyor. Her iki yılda bir bunu başarmanız mümkün değil. Eğer bunu yaparsak, ürünümüz yorgun düşecek ve bu serinin değeri azalacaktır.”

GTA V’i geliştiren kişilerin bu düşüncede olması gerçekten memnunluk verici. Her yıl çıkan bir seri oyunu şüphesiz o seriye fazla birşey katmıyor. Özellikle oyun piyasasının DLC ve ek paketten geçilmediği şu günlerde bizlere az ama öz oyunlar gerekiyor. Bunlara en iyi örnekler şüphesiz Age Of Empires, GTA, Warcraft, Max Payne oyunları.
Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.235 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar