• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Game Of Thronesun MMO Oyunu Geliyor.

9 Temmuz 2012, Pazartesi, 16:24:18

Online oyun piyasasında adı sıkça anılan BigPoint son zamanların en kaliteli yapımlarından biri olan Game Of Thrones’un MMO oyununu duyurdu.Oyunun ismi ise Game of Thrones Seven Kingdoms(Taht Oyunları 7 Krallık) olarak belirlendi. Free to Play tarzda gelecek olan MMORPG oyunu 12-15 Temmuz tarihleri arasında San Diego’da düzenlenecek Comic-Con etkinliğinde ilk kez gösterilecek.

Ayrıca oyun Unity grafik motoru ile tasarlanıyor.Oyunun hikayesi, King Robert Baratheon’un öldürüldüğü ve Westeros krallığının bir kaosa sürüklendiği zamanın başından başlıyor.Yani diziyle hemen hemen paralel bir zamanda yürüyecek oyun.

BigPoint oyunları genelde indirme gerektirmeyen ve hoş grafiklere sahip oyunlar.Umarız diğer BigPoint oyunları gibi paralı ve parasız oyuncular arasında derin farklar oluşturmayan ve Game Of Thrones efsanesine layık bir oyun olur…

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter
                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
2.719 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar