• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Henüz Puan Verilmemiş)
Loading...

FIFA 14 Wii U Platformu İçin Çıkmayabilir!

5 Mayıs 2013, Pazar, 15:36:17

Sevilen futbol oyun serisi FIFA önümüzdeki aylarda bilindiği üzere FIFA 14‘ü çıkaracak.PC,PS3,Xbox 360,yeni nesil PS ve Xbox konsolları için çıkış yapacağı belirtilen yeni oyun geniş bir platform yelpazesinde oyuncularla buluşacak.

Son olarak FIFA 14 ile alakalı yeni ve güçlü bir dedikodu ortaya atıldı.Buna göre FIFA 14 Japonya’nın popüler oyun konsolu Wii U için çıkış yapmayacak.Özellikle FIFA 13’ün Wii U versiyonunun geçtiğimiz aylarda 70 bin gibi düşük bir satış rakamı yakalaması EA Games‘in böyle bir karar almasındaki ana etken olmuşa benziyor.EA Gamesten henüz kesin bir açıklama gelmese de bu dedikodular oldukça sağlam temellere dayanıyor.

Ne diyelim Crysis 3’ten sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Wii U oyuncularının önümüzdeki günlerde bir hayal kırıklığını da FIFA cephesinden yaşayacağa benziyor.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
999 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *