• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Electronic Arts Games Dijital Satışlara Yönelicek!

6 Nisan 2013, Cumartesi, 22:07:22

Oyun Dünyasının tartışmasız en güçlü şirketlerinden birisi olan Electronic Arts geçtiğimiz günlerde yeni CEO’su Peter Moore‘u tanıtmıştı.An itibari ile şirketin taze CEO’sundan önemli açıklamalar geldi.

Açıklamalara göre Electronic Arts Games‘in 2015 yılındaki oyun satışlarının yarısı dijital ortamdan yapılacakmış.Star Wars The Old Republic’in ilk paketi olan Rise of the Hutt Cartel’i de sadece dijital ortamdan satmayı planlayan şirket ilerleyen yıllarda ise hemen hemen bütün satışını dijital ortamdan yapmayı planlıyormuş.Anlayacağınız Origin,Google Play ve App Store gibi platformlar pazar payını oldukça arttıracak.Ayrıca EA Gamesin bu hamleyle akıllı telefon ve tabletlere de yöneldiği net bir şekilde gözüküyor.

Ne diyelim kutulu oyun satışı önümüzdeki 10 yıl içerisinde minimuma ineceğe benziyor.Dileriz ki dijital oyun satış platformları yapmış olduğu indirimleri ileri de daha da arttrır ve herkesin dilediği oyunu alabilmesine imkan sağlar.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
553 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar