• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Doom 4 Yeni Oyun Konsollarında Çıkabilir!

5 Ocak 2013, Cumartesi, 6:29:41

Uzun yıllar süren sessizliğin ardından Doom serisi,geçtiğimiz günlerde Doom 3: BFG Edition‘ı çıkarmış ve bu sessizliği bozmuştu.Yenilenmiş versiyonu, yeni içeriği ve Doom 1 – 2  hikayelerinin de dahil olduğu paketiyle oldukça sevilen Doom 3: BFG Edition büyük bir oyuncu kitlesinin beğenisini kazanmıştı.

Bu beğeni Doom 4 hakkındaki açıklamaları da beraberinde getirdi.Son olarak Id Software‘in deneyimli programlamacısı Brian Harris yeni oyun hakkında çok önemli bir bilgiyi Twitter üzerinden paylaştı.Twitter üzerindensıradaki büyük projelerini yeni platformlara uyarlamak için çalışacağını” açıklayan oyun programlamacı oyunun yeni nesil  konsollarda da oynanabileceğine yeşil ışık yakmış oldu.

Bilindiği üzere Doom 3 oyunu Microsoft Windows,Linux, Mac OS X, Xbox platformlarında oynanabiliniyordu.Doom 4 büyük ihtimalle PS 3,Xbox 360 ya da ilerleyen yıllarda çıkması beklenen PS 4,Xbox 720 gibi platformlarda bizlerle buluşabilir.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
743 defa okundu.

Yorum

Yazan : ertugrul yıldıran | Tarih : 17 Ocak 2013, Perşembe, 16:49:05

cok iyi


Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar