• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Dishonored Seri Oluyor!

29 Kasım 2012, Perşembe, 10:31:18

Son zamanların en başarılı oyunlarını çıkaran Bethesda oldukça yükselişte.Özellikle Dishonored ve Skyrim‘de elde ettiği başarılar ile oldukça büyük bir üne kavuşan şirketten yeni bir açıklama geldi.

Açıklamaya göre beklenildiğinden oldukça yüksek satış rakamları yakalayan Dishonored seri oluyor.Bethesda’nın halkla ilişkiler müdürü Pete Hines‘ın sözleri şu şekilde:

“Dishonored’ın satışlarının beklediğimizin bayağı bir üstünde olduğunu söyleyebilirim, hele ki yılın bu çeyreğindeki halihazır devam eden başarılı serilerin karşısında yeni bir fikrimülk olduğunu düşünürsek. Bu haftasonu yine çılgın satışlar yaptık, hem mağazalarda hem de Steam’de; Dishonored tüm bu haftasonu boyunca bir numaradan inmedi. Sonuç olarak, çok mutluyuz ve Dishonored ile Arkane’i destekleyen tüm oyunculara müteşekkiriz. Açıkçası, yeni bir serimiz var.”

Uzun lafın kısası beklenmedik satış rakamları yeni bir seriyi doğurdu.The Elder Scrolls serisi kadar istikrarlı olur mu bilinmez ama işin içinde Bethasda olunca bunu kestirmek pek te güç değil.Ne diyelim bekleyip göreceğiz…

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.029 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar