• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Deus Ex: Human Revolution’ın Kısa Filmi İçin Teaser Yayınlandı!

21 Aralık 2012, Cuma, 19:55:48

İlluminatinin Dünya’yı yönetmek isteyen elitler grubundan başka bir şey olmadığını neredeyse artık herkes biliyor.Dünya’yı kontrol altında tutmak için elinden gelen herşeyi yapacak bu elit grup geçtiğimiz yıllarda ilk defa bir oyuna konu olmuştu.

Bu oyun Deus Ex: Human Revolution‘dan başkası değildi.2050’lili yıllardaki yeni Dünya düzenini ve bu yeni düzenin karşındaki  grubu konu alan Deus Ex: Human Revolution isimli oyun içermiş olduğu eşsiz senaryoyla oyuncuları şaşkına çevirmiş ve tam bir fenomen olmuştu.

Oyunun bu kadar sağlam bir senaryoya sahip olması da  filminin çıkması için zemin oluşturdu.Henüz profesyonel olmasa da Deus Ex: Human Revolution için ilk film denemesi başladı.Dcode Films tarafından çekimlerine başlanan kısa filmin Teaser’ından gözlemlediğimiz kadarıyla oldukça başarılı bir kısa film bizleri bekliyor.İşte o Teaser;

 

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
980 defa okundu. Etiketler:

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar