• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Darksiders Serisinde Sona Doğru!

30 Ocak 2013, Çarşamba, 0:43:41

THQ‘nun batmasıyla açıkta kalan ve alıcı bulamayan Vigil Games bilindiği üzere Darksiders serisinin yapımcısı.THQ’nun parça parça satışından alıcısı çıkmayan şirket aynı zamanda birçok kalifiye oyun geliştiriciyi de bünyesinde barındırmakta.

Son olarak kimsesiz kalan Vigil Games ekibine Crytek sahip çıktı.Amerika’nın Teksas eyaletine bağlı Austin şehrinde ofis açan Crytek,Vigil Games elemanlarını buraya topladı.Darksiders’ın İsim Haklarını almayan Crytek ekibin yeni işinin üst düzey bir online oyun geliştirmek olacağını duyurdu.

Bu şunu gösteriyor ki Darksiders serisi büyük bir ihtimalle sona erdi.En azından 1. ve 2. oyunu yapan Vigil Games Darksiders ile bağlarını kopardı.Ekibin yeni işi ses getirecek bir online oyun yapmak olacak.Ne diyelim Darksiders serisi açısından üzülsek te Vigil Games’in Online oyununu merakla bekliyor olacağız.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.032 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar