• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Crytek,Türkiye’de Ofis Açıyor!

7 Ocak 2013, Pazartesi, 14:56:48

Crytek video oyun şirketinin kurucuları bildiğiniz üzere gurbetçi Türk kardeşler.Cevat, Avni ve Faruk Yerli ismindeki bu Türkler 1999 yılında Crytek’i kurduğunda belki de bu kadar meşhur olacaklarını kendileri bile tahmin etmemişti.

Kiev, Budapeşte, Sofya, Seul ve Nottingham olmak üzere 5 farklı yerde ofise sahip olan Crytek’in Almanya Frankurt’ta ise genel merkezi bulunmakta.An itibari ise bizi ilgilendiren sıcak bir gelişme yaşandı.Crytek İstanbul‘da Türkiye ofisini açacağını duyurdu.17 Ocak’ta bir lansman düzenleyecek olan Crytek bu lansmanda Türkiye ile ilgili yatırımlarını detaylı bir şekilde anlatacak.

Ülkemizde Far Cry 1 ve Crysis serisi gibi önemli işleri ortaya koyan bir şirketin ofis açması elbet sevindirici.Bu gibi gelişmeler Türkiye’nin ileri gittiğini net bir şekilde gösteriyor.Umarız bu tür ofisler Türkiye’de daha da çoğalır ve Türkiye oyun sektöründe daha ilerilere gider.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
782 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar