• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Crysis 3’ü Geliştirmek 66 Milyon Dolar’a Mal Olmuş!

3 Mart 2013, Pazar, 11:38:04

Son zamanların en çok konuşulan oyunlarından birisi olan Crysis 3 adına yeni açıklamalar ardı arkasına geliyor. Yeni yapılan açıklamalardan birisi de Crysis 3’ün geliştirme maliyetlerini açıklayıcı nitelikte oldu.

Crytek yöneticisi Cevat Yerli, Crysis 3’ün tam 66 Milyon Dolar’a mal olduğunu açıkladı. Ayrıca serinin 1. oyununun da geliştirme maliyetinin 22 Milyon Dolar olduğunu belirten Cevat Yerli 3. oyunun 1. oyuna nazaran tam 3 kat daha fazla geliştirme maliyetine sahip olduğunu belirtti.

Bilindiği üzere Halo 4: 60 Milyon dolar, God of War 3: 44 Milyon dolarla en çok geliştirme masrafı olan oyunlar arasındaydı. Bu ikiliye 66 Milyon Dolar’la Crysis 3’te dahil olmuş oldu. Ne diyelim neredeyse bir Yüzüklerin Efendisi filminin bütçesine eşit maliyete sahip bu oyunlar oyun Dünyasını nerelere götürecek bekleyip göreceğiz.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.444 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar