• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Crash Bandicoot Efsanesi Geri Dönebilir!

14 Kasım 2013, Perşembe, 20:17:10

Play Station 1‘in efsanevi fantastik macera türdeki oyun serisi Crash Bandicoot geri dönebilir.Sony yetkilisi Kevin Pereira katıldığı bir podcast yayınında Sony’nin klasik bir serisinin bu gece düzenlenecek etkinlikte geri dönüş yapacağını belirtti.Bu serinin ise Crash Bandicoot olması çok büyük bir ihtimal.

Son olarak geri dönceği açıklanan o efsanevi seri ile alakalı bir resim oyunculara sunuldu.Resimden gözlenenlere göre efsanevi seri Crash Bandicoot oyuncularla kısa bir süre içerisinde buluşacak.Gelişmiş teknoloji oyuna neler getirir ve serinin eski dokusunu koruyabilir mi bilinmez ama Sony’nin bu tip eski efsanevi oyun serilerini ortaya çıkarması gerçekten sevindirici.


Bilindiği üzere 1996 ve 2000 yılları arasında geniş bir oyuncu kitlesinin beğenisini kazanan Crash Bandicoot Play Station 1 ‘in en sevilen oyun serilerinden birisiydi.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter
                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.082 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar