• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

Civilization VI’nın Resmi Oynanış Videosu Yayınlandı!

20 Nisan 2016, Çarşamba, 23:56:17

7civ

Civilization VI için resmi oynanış videosu paylaşıldı. Paylaşılan video ile birlikte oyuncuların merak ettiğini birçok soru da çözüme kavuşmuş oldu. Oyun mekaniklerinden, yeni geliştirmelere, şehir yapısından, ekonomiye, askeriyeden, diplomasiye birçok şeyi görebiliyoruz. Ayrıca tabii ki oyunun mekaniklerini, grafiklerini ve birçok detayını da görmüş oluyoruz.

Dünyayla daha çok etkileşim içinde olacağımız yeni Civilization VI ile devletimizi geliştirebilir, kendi devlet kültürümüzü ilerletebilir ve tarihi liderlerle rekabet içine girebiliriz. Resmi olarak paylaşılan bu videoyu seslendiren ise hepimizin tanıdığı ünlü aktör Sean Bean. Kendisinin sesi ile yeni oyunu dinlemek gerçekten güzel bir duygu oldu. Eski oyunlarına nazaran çok daha geniş bir strateji yapısı ve içeriği ile gerçekten kendi kategorisinde yine liderliğe oynayacak bir oyun olacak.

Civilization VI çıkış tarihi 21 Ekim 2016 olarak kesinleşmiş durumda ve sadece PC için çıkışını gerçekleştirecek.

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
114 defa okundu.

Yorum Yaz

*
*
Yorumunuz ve ya Sorunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar