• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Browser Tabanlı En İYİ STRATEJİ Oyunları

30 Ağustos 2012, Perşembe, 10:33:22

Bu yazımızda Browser yani Web Tabanlı 5 adet kaliteli strateji oyununu sizlere sunuyoruz. İndirme Gerektirmeyen bu oyunlar grafiksel manada 2D olsa da içerik bakımından oldukça zengin ve yüzbinlerce online oyuncusu bulunan online oyunlar.

 

 

 

 

 

 

 

Grepolis

Tarayıcınızdan oynayabileceğiniz savaş/strateji oyunu Grepolis’te size emanet edilen Polis’i (Yunanca kasaba anlamına gelir) askeri ve ekonomik yönden geliştirerek metropolis haline getirmek için mücadele ediyorsunuz. Kendinize güçlü bir ordu hazırlayarak etrafınızdaki adalarda yer alan şehirleri yağmalayabilir ve sınırlarınızı genişletebilirsiniz.

Resmi Sitesi:http://tr.grepolis.com/

 

Ikariam

Gameforge‘un sevilen strateji oyunu ikariam antik çağ temalı strateji oyunudur. Oyuna, bulunduğunuz dünyadaki (sunucu) rastgele bir adada başlıyor ve size verilen kimsesiz şehri geliştirerek metropol yapmak için mücadele veriyorsunuz.

Resmi Sitesi:http://tr.ikariam.com/

 

Immortal King

Elex’in strateji oyunu olan Immortal King (IK), muhteşem kurgusu, yeni içeriği ve oyun tarzıyla Türkçe olarak oyun severlerin beğenisine sunuldu. Oyunda birbirinden yetenekli onlarca kahraman ve farklı savaş düzeni kullanarak 10 binden fazla savaş senaryosu oluşturabilir, doğru taktiği kullanarak savaşlarda kolaylıkla zafere ulaşabilirsiniz. İster tanrılara karşı savaşıp yenilmez olduğunuzu gösterin, ister diğer oyunculara karşı savaş açıp onları koloni haline getirin. Çiftlik savaşı, gümüş ocağı savaşı ve bölge savaşı gibi çeşitli oyun tarzları ile savaşçınızı geliştirin.Yetenekli grafikerlerin hazırladığı görsel ögeler ve animasyonlu savaş sahneleriyle Immortal King dünyasındaki yerinizi alın.

Resmi Sitesi:http://p.img.337.com/337/lp/lp.html?language=tr&game=ik&src=tr;rome0;pr;bkoyunkayit

 

Athanaton

Eski Yunan Mitolojisine dayanan en yeni ve en iyi oyunlardan biri olan “Athanaton”, yükleme yapmaya gerek kalmadan tarayıcıdan oynanabilen bir RPG oyunudur. Diğer strateji oyunlarında olduğu gibi inşaat kurma, askere alma gibi işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Oyunda, defalarca ordu hazırlamanıza ve kıymetli zamanınızı harcayarak kaynak üretmenize gerek kalmayacak, unutmayın aynı zamanda bu bir aksiyon oyunudur. Kendi yöntem ve stratejinizi kullanarak rakiplerinize karşı üstünlük sağlayın.

Resmi Sitesi:http://ath.koramgame.com/tr/

 

Battle Dawn

Battle Dawn yükleme yapmanıza gerek kalmadan tarayıcınızdan oynayabileceğiniz flash tabanlı ücretsiz strateji oyunudur. Oyuna başladıktan sonraki göreviniz koloninizin hükümdarı olarak koloninizi büyütüp güçlendirmek ve diğer kolonilere karşı askeri ve ekonomik üstünlük sağlamaktır.

Resmi Sitesi:http://www.battledawn.com/?mcamp_id=196

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter
                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
42.782 defa okundu. Etiketler: , , , , , , ,

Yorum

Yazan : Gokhan zerey | Tarih : 5 Haziran 2013, Çarşamba, 22:54:56

Paylasım için tesekkurler


Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar