• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Borderlands 2:Sir Hammerlock’s Big Game Hunt 15 Ocak’ta Çıkıyor!

20 Aralık 2012, Perşembe, 16:13:44

2012 yılının en beğenilen oyunlarından biri olan Borderlands 2 için yeni bir ek paket duyuruldu.15 Ocak’ta bizlerle buşuşacak olan Sir Hammerlock’s Big Game Hunt  isimli ek paket ile birlikte yepyeni yaratıkların peşine düşeceğimiz bir ava katılacağız.Üç yeni kupanında dahil edileceği ek paket eğlenceli bir oynanımı bizlere sunacak.


Kupalardan birini The Fall of Nakayama görevini tamamladığımızda, birini tüm yan görevleri gerçekleştirdiğimizde ve sonuncusunu da tüm yeni mekanları ziyaret ettiğimizde kazanacağız.

Sir Hammerlock’s Big Game Hunt, Aegrus denilen bir bataklık kıtada geçiyor. Yeni bir tekne, yeni Seraph itemleri, yeni tehlikeli düşmanlar ve avcılık misyonları dışında 5 yeni ana görev ve 12 yan görevde oyuna eklenecek. Bununla birlikte her karakter için özelleştirme seçenekleri de Borderlands 2′de yerini alacak.

DLC için yayınlanan video ise şu şekilde;

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter
                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
736 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar