• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 10 üzerinden ortalama puan: 9,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Battlefield 1 İddialı Geliyor!

8 Nisan 2016, Cuma, 7:16:40

image

Battlefield serisi yeni oyunu Battlefield 1 ile iddialı geliyor. Türkçe dil desteğinin bulunacağı açıklanan oyun Deluxe Edition’ı önceden sipariş edenler için 18 Ekim 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun resmi çıkış tarihi ise PC, PS4 ve Xbox One için 21 Ekim 2016. Osmanlı İmparatorluğunun da oyunda bulunacağını belirtelim ve oyun hakkında önemli birkaç bilgiyi siz oyun severler ile paylaşalım;

-Yıkım olacak, bu sayede ağır silahlar ve toplar etkisini çok daha fazla hissettirecek.
-Ata binebilecek miyiz sorusu soruldu. Geliştiricilerden birisi evet veya hayır diyemem şeklinde cevap verdi. (Geliştiricilerin anlattıklarından yola çıkarak at binebileceğimizi söyleyebilirim çünkü “…bir tank savaşının yanından atla geçebilirsiniz…” ve “horse charge” gibi ifadeler geçti.)
-Hardal gazı ve gaz maskesi oyunda bulunacak.
-Tanklar ve zırhlı araçlar çeşitli olacak ebatlarına göre ayrılacaklar.
-Batı Cephesi, Fransa, İtalya ve Arabistan Çölleri oyunda yer alacak mekanlar olacak ve hepsi senaryo modunda ve çok oyunculu modlarda oynanabilir olacak.
-Karada, havada ve denizde savaşlar olacak. Yakın dövüş de oyunun odak noktalarından biri olacak.
-Kalıcı bir ekip sistemi olacak. Eğer hep arkadaşlarınızla aynı ekipte kalmak istiyorsanız 4 kişilik bir grup oluşturup maça öyle gireceksiniz böylelikle bütün oyun boyunca aynı ekipte kalacağınızı garantilemiş olacaksınız.
-Silah özelleştimesi bulunacak. Silah çeşitliilği fazla olacak. Tüfekler, flamethrowers, makinalı silahlar, ve gürz, kürek gibi diğer yakın dövüş için kullanilabilecek araçlar. Yakın dövüş silahları ağır ve hafif olarak ayrılacak.
-Çok oyunculu modlarda 64 kişilik haritalar olacak. Çok geniş savaş alanları olacak.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.046 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar