• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Assassin’s Creed IV:2014 Yılı İçerisinde Bizlerle!

7 Şubat 2013, Perşembe, 23:56:07

12 milyondan fazla satan Assassin’s Creed III ile büyük bir başarı yakalayan Ubisofttan serinin gidişatı hakkında yeni bir açıklama geldi.Yapılan açıklamaya göre serinin 4. oyunu kısa bir süre içerisinde biz oyuncularla buluşacak.Nisan 2014‘ten önce bizlerle buluşacak olan Assassin’s Creed 4’te yeni bir suikastçi ve yeni bir zaman periyodu bizleri bekleyecek.


Hikayesi de 3. oyuna nazaran tamamen farklı olacak olan 4.oyun yüksek çözünürlükteki grafikleri ve daha da geliştirilmiş oynanışsal özellikleri ile serinin doruk noktası olacak.Bilindiği üzere Assassin’s Creed III oldukça iyi satış rakamlarına ulaşmasına rağmen büyük bir kesmin eleştirisine mağruz kalmıştı.Özellikle 1. oyunun örnek alınmasını isteyen bir takım oyuncu serinin her geçen oyunla daha da kötüye gittiğini belirtmişti.

Umarız yeni Assassin’s Creed oyunu gerek hikayesi gerekse oynanışsal özellikleri ile tüm oyuncuları kucaklayabilecek yapıda bir oyun olur.Ne diyelim 2014’ü bekleyip göreceğiz…

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
760 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar