• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Assassins Creed Film Oluyor!

22 Ekim 2012, Pazartesi, 23:42:16

Ubisoft Assassin Creed için bir film projesinin olduğunu duyurdu.Şu sıralar senaryosu yazılan Assassins Creed filmi In Time, Mr and Mrs. Smith, Under Siege, L.A. Confidential ve Man on Fire gibi yapımlarla tanınan New Regency tarafından beyaz perdeye uyarlanacak.FOX‘un distribütörlüğünü üstleneceği filmin çok ses getireceği aşikar.

Yapılan açıklamalara göre Ubisoft yetkilileri filmi yapacak ekip ile sıkı bir görüş alış-verişi içerisindeymiş.Ubisoft’un yetkililerinin en büyük isteği oyun ile bağdaşan bir filmin ve senaryonun ortaya çıkması imiş.Bilindiği üzere Assassins Creed gibi ünlü bir seri olan Max Payne’de beyaz perdeye uyarlanmış ama tam bir hayal kırıklığı yaşatmıştı.

Assassins Creed filminin 2013’ün yaz aylarında çıkması bekleniyor.Başrol ise belli oldu.Inglourious Basterds, X-Men: First Class ve Prometheus gibi dev yapımlardan tanıdığımız Michael Fassbender bu göreve layık görülmüş.Ne diyelim bekleyip göreceğiz.Umarız serinin filmide oyunları kadar başarılı olur.

 

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter
                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.155 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar