• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

ArmA 3 Sadece PC Platformu İçin Çıkış Yapacak!

15 Nisan 2013, Pazartesi, 23:57:39

Savaş simülasyonu denilince akla gelen birkaç ciddi oyun serisinden birisi olan ArmA serisi bilindiği üzere 2013 yılı içerisinde 3. oyunu olan ArmA 3‘ü piyasaya sürecek.Gerçek hayatta da var olan bir Akdeniz adasında geçecek olan oyun,gerçekçi coğrafik verilerden yararlanarak oluşturuluyor.Tek kişilik oyuncu modunda,yalnız bir avcının komutan olma yolundaki zorlu mücadelesini kontrol edeceğimiz belirtilirken,bu zorlu askerlik kariyerimizde bir çok hava, kara ve deniz aracını da kullanabileceğiz.

Son olarak oyunun yapımcısı Bohemia Interactive‘den ArmA 3 adına yeni ve önemli  bir açıklama geldi.Açıklamaya göre ArmA 3 sadece PC platformu için çıkışını gerçekleştirecek.Şüphesiz bu konsol sahiplerini oldukça üzdü.Ne diyelim umarız serinin daha ileri ki tarihlerde çıkacak yeni oyunları PS4 ve Xbox 720 gibi yeni nesil konsollara gelir.Ancak vaziyet şunu gösteriyor ki ArmA serisi en azından yakın zaman için PC platformu ile anılan bir seri olacak.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
819 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar